Trwała przyjaźń pomiędzy kobietą i mężczyzną

Mówi się, że nie ma szans na coś takiego, jak przyjaźń damsko męska. Czy to prawda? Wszystko zależne jest od tego z jakimi osobami mamy tak naprawdę do czynienia. Niektórzy po rozstaniu mówią sobie “zostańmy przyjaciółmi”, ale prawda jest taka, że już nie mogą wcale na siebie patrzeć i będą robić wszystko, aby unikać swojego towarzystwa.

Są z kolei inne osoby, które rozstały się, ale nadal żywią do siebie sympatię i często się widują – i to nawet w obecności nowych partnerów. Takie sytuacje się naprawdę zdarzają, więc o wszystkim tak naprawdę decyduje charakter danej osoby.

Przyjaźń damsko męska jest możliwa nawet bez związku. W końcu miłość nie zawsze musi stać u podstaw wszystkiego. I nie ma tu do końca mowy o takich osobach, które kochają osoby tej samej płci. Mężczyzna z kobietą mogą się jak najbardziej przyjaźnić, jeżeli wiedzą czego tak naprawdę oczekują od życia. Oki, można kogoś lubić i to bardzo, ale jest coś, co przekreśla szansę na związek. No życie, tak bywa. Można mieć za to okazję do tego, żeby mieć przyjaciela na dobre i na złe. To, że przyjaźń damsko męska nie istnieje, to jakiś fake news. Wszystko zależy od charakteru drugiej osoby. I nie jest tu wcale mowa o związku bez zobowiązań, ponieważ jest to zupełnie inna “bajka”. W każdym razie – można mieć przyjaciela odmiennej płci i można się z nim doskonale czuć.

Kto wie – z drugiej strony taka forma przyjaźni może stać się w przyszłości podstawą solidnego związku. Może to właśnie przyjaciel będzie nam w przyszłości dedykowany?

Kopiowanie zabronione